Internetový marketing - www reklama - reklama na internetu - internetová reklama

| |  Přihlášení

     SEO optimalizace www  |  Webdesign  |  Tvorba e-shopů  |  Grafika  | |  Úvodní strana O firmě  |  Partneři  |  Kariéra  |  Kontakty  |  Cloud  |  Mapa webu    
SEO optimalizace - dostaňte Vaše stránky na přední pozice ve vyhledávačích

SEO optimalizace www stránek
"Víte co dělají Vaše stránky, když spíte?"

Za tímto ne zcela jasným názvem (SEO optimalizace) se skrývá velmi užitečná služba pro Vaše www stránky. Pomocí účinných technik dostaneme Vaše stránky do předních internetových vyhledávačů. To znamená, že odkaz na Vaše stránky bude ve výsledcích vyhledávání na takových místech, kde ho hledající nepřehlédne.

Není důležité mít www stránky, důležité je mít www stránky a mít je dohledatelné na internetu. K vyhledávání informací dnes slouží především tzv. fulltextové vyhledávání. Toto vyhledávání je používáno všemi velkými známými vyhledávači jako je Seznam.cz či Google.cz.

Při výběru vhodných klíčových slov, na které máte zájem být vidět a jsou vhodná pro optimalizaci, bude náš tým technických spolupracovníků vyvíjet takovou činnost, která odkaz na Vaše www stránky posune na první, maximálně druhou stránku zmíněných vyhledávačů.

Nachází-li se odkaz na Vaše www stránky na více než druhé stránce výpisu hledání, pak je vhodné začít přemýšlet nad prováděním optimalizace. Pokud Vás uživatelé internetu, tedy Vaši potenciální klienti, nemohou dohledat, pak vstoupí na stránky konkurence a Vy tak zbytečně přicházíte o klienty, kteří jinak mohli být Vaši. Toto SEO optimalizace www stránek omezuje.

Pokud se Vaše stránky nezobrazují ve vyhledávačích na takových místech, jak si sami představujete, pak nás kontaktujte, zdarma provedeme analýzu na vybraná klíčová slova a doporučíme nejvhodnější a finančně nejméně náročné řešení pro Vaše konkrétní www stránky.

Vyberte si klíčová slova, na které máme provést analýzu a spolu s těmito slovy nám zašlete také www adresu Vašich stránek. Budeme Vás kontaktovat v co nejkratší době a sdělíme Vám výsledky této analýzy. Následně se můžete sami rozhodnout, zda využijete našich služeb. Pro odeslání Vašich údajů nás prosím kontaktujte nebo využijte kontaktní formulář ve spodní části této stránky.

Pokud nad optimalizací svých stránek uvažujete, ale rádi byste nejprve provedli úpravu Vašich www stránek, či máte zájem o vytvoření zcela nových www stránek, pak Vám rádi doporučíme kvalitní a finančně nenáročnou tvorbu www stránek, kterou naleznete v naší sekci webdesign. Máte-li zájem o tvorbu grafiky a to ať počítačové či ruční, pak nahlédněte do sekce grafika, kde Vám nabízíme možnost vytvoření jakéhokoliv grafického návrhu. Od tvorby log, letáků, brožur až po malby na stěny bytových i nebytových prostor.

Vybrané reference

Níže naleznete námi provedené optimalizace pro vybrané klienty. Uvedená klíčová slova naleznete na první maximálně druhé stránce vyhledávačů Seznam.cz i Google.cz:

 • www.katalogfirem.cz
  katalog firem, firmy čr, seznam firem

 • www.autoheller.cz
  Volkswagen Ostrava, Audi Ostrava, Škoda Ostrava, Seat Ostrava

 • www.adregroup.cz
  prací prášky, prací prostředky, aviváž

 • www.chopperhorse.cz
  western shop

 • www.sundance-ostrava.cz
  žaluzie Ostrava, rolety Ostrava, markýzy Ostrava

 • www.havlovci.cz
  garážová vrata Ostrava, sekční vrata Ostrava, odsuvná vrata Ostrava, venkovní rolety Ostrava, předokenní rolety Ostrava, interiérové rolety Ostrava, garážová vrata Opava, sekční vrata Opava, odsuvná vrata Opava, venkovní rolety Opava, předokenní rolety Opava, interiérové rolety Opava

 • www.intaz.cz
  chladící zařízení, výroba interiérů, vybavení prodejen, obchodní regály

 • www.autoherc.cz
  auto frýdek-místek, autobazar frýdek-místek, auto Ostrava, autobazary Ostrava

 • www.xtremeshop.cz
  trička Meatfly, mikiny Vehicle, bundy Nugget, NordBlanc, mikiny

 • ..a spousta dalších

Brand Name Positioning (BNP)
"Ať značka prodává."

Zcela nová a jedinečná služba na českém trhu, která umožní být Vašim zákazníkům neustále na očích.

V čem spočívá?

Váš zákazník zahlédne na ulici firemní auto, zaslechne Vaši reklamu, uvidí na chvíli Vaši inzerci či jednou dostal Vaši vizitku. Ví o Vás, ale už si nepamatuje, jaká byla Vaše www adresa, jaký byl telefonický kontakt či kde Vás vůbec nalezne. Chce se s Vámi spojit, ale nemůže. Proto si pustí počítač a začne hledat.

Je Vaše obchodní jméno, jméno hlavního produktu či výrobková značka na internetu dostatečně vidět? Je vůbec dohledatelná?

Zajistíme, aby Vás zákazníci VŽDY nalezli pod Vaší obchodní značkou na první - maximálně druhé stránce vyhledávání u předních vyhledávačů Seznam.czGoogle.cz.

Důležité je být vidět a my víme, jak na to. BNP Vám přináší jedinečnou a finančně nenáročnou příležitost, zviditelnit se v hlavním komunikačním médiu, které je důležitým zdrojem informací pro stále více potenciálních zákazníků. S námi Vás zákazníci nepřehlédnou.

Jak to funguje?

Náš tým technických spolupracovníků zajistí, aby odkaz na Vaše www stránky byl vidět v nejpoužívanějších vyhledávačích na českém trhu, kterými jsou Seznam.czGoogle.cz. Odkaz na Vaše stránky se bude zobrazovat na první, maximálně druhé stránce vyhledávání - při hledání Vaší obchodní značky.

Garance?

Provádíme celoroční dohled nad umístěním ve vyhledávačích, tak se Vám nemůže stát, že byste zaplatili za poskytovanou službu, dostali bychom Vás do vyhledávačů a při případném propadu se Vám již nikdo dál nevěnoval. Provádíme neustálý dohled, nad Vaší pozicí a tuto pozici neustále posilujeme. A to po dobu celého roku!

Cena?

Pokud se budeme věnovat propagaci názvu Vaší firmy či výrobku, pak Vaše investice za propagaci této jedné značky bude 500 Kč za měsíc. Služba je poskytována po dobu celého kalendářního roku od Vámi určeného měsíce, kdy má být optimalizace spuštěna.

Zároveň umožňujeme, spolu s propagací Vaší obchodní značky, propagovat také Vaši hlavní činnost.

Modelový příklad:
Název firmy – „Střechy pro Vás, s.r.o.“
Předmět činnosti – „prodej střešních krytin“

Vaše investice do této cílené propagace je ve výši 1000 Kč měsíčně po dobu celého kalendářního roku.

Již za 500 Kč měsíčně Vám zajistíme kvalitní propagaci Vaší obchodní značky na internetu. Zákazníci Vás zbytečně nebudou hledat tam, kde dosud nejste vidět tak, jak si zasloužíte.

Máte-li o tuto službu zájem nebo jen potřebujete více informací, pak nás prosím kontaktujte nebo využijte odesílacího formuláře ve spodní části těchto stránek.

 

 

 


Více informací o nabízených variantách optimalizace a ceník naleznete v našem e-shopu, který naleznete na této adrese:

http://shop.net-marketing.cz

Přímou nabídku jednotlivých optimalizací naleznete

ZDESEO optimalizace, optimalizace www, optimalizace pro vyhledávače

SEO optimalizace, optimalizace www, optimalizace pro vyhledávače
SEO - uděláme Vaše www stránky optimálními pro vyhledávací enginy
SEO - Search Engine Optimalization - dostaneme Vaše www stránky na přední pozice ve vyhledávačích
Optimalizujeme Vaše webové stránky tak, aby se objevovaly na předních pozicích ve vyhledávačích, SEO

Zavřít